Premýšľali ste niekedy o tom, ktoré vianočné recepty patria k tým najobľúbenejším a aká je vlastne tá pravá vôňa Vianoc ? Dalo by sa povedať, že vianočné vône závisia od toho, aké pochúťky sa rozhodnete pripravovať. Každý rok sa snažíte pre svoju rodinu a blízkych vykúzliť tie najúžasnejšie dobrôtky, či už v podobe vianočných cukroviniek , chlebíčkov, zemiakového šalátu, rezňov , obľúbeného kapra a mnohých ďalších.

Môžeme teda povedať, že to čo jeme, tvorí tú pravú arómu Vianoc. Naše domovy sa rok čo rok ponoria do vône škorice, kakaa, vanilky, rumu a ďalších nádherných vôní, ktoré nás priamo nabádajú k tomu, aby sme stále skúšali nové receptúry.

Nájdete u nás hromadu zaujímavých a veľmi inšpiratívnych receptov, či už na klasické alebo nepečené pečivo , rýchle zo Salka aj zdravé vianočné pečivo, tzv. raw. Poradíme, akými netradičnými spôsobmi možno pripraviť vianočného kapra, aké varianty zemiakového šalátu ochutnať, čo patrí do rybej polievky, ako vhodne kombinovať korenie a aké pochúťky pripravujú na Vianoce vo svete.

Zavriet reklamu