Vianočné trhy v Prahe

Adventné trhy v Prahe sú na každý pád veľmi zaujímavé a pútavé. Nielen, že majú naozaj krásnu atmosféru, ale môžete vyberať z bohatej ponuky obchodníkov, remeselníkov či stánkarov. Vianočný jarmok nájdete hneď na niekoľkých miestach, takže si nákupy môžete spojiť aj s cestovným zážitkom.

Zážitok z kultúry Praha, ako hlavné mesto, zaiste tiež ponúka. Na Staromestskom námestí to priamo žije, veľa ľudí, programu aj atrakcií. Skrátka sa tu nabaží celá rodina.

Vianočné trhy v Ostrave

Na adventné trhy v Ostrave nemusíte mať toľko guráže, ako na tie v Prahe. Rozhodne sa nebudete stláčať v uličkách preplnených turistami, ale napriek tomu budete mať tú česť byť na najväčších trhoch v Moravskosliezskom kraji. Stánky je tradične posiate celé centrum, takže sa núdza o vianočné nakupovanie naozaj nedostaví.

Okrem toho je obrovskou výhodou dostupnosť okolitých obchodov aj obchodného centra, čo znamená, že v prípade nutnosti môžete zabiť dve muchy jednou ranou. Na jeden nádych tak stihnete nákupy, predvianočné posedenie s priateľmi pri varenom víne, ale aj zaujímavé kultúrne vsuvky.

Vianočné trhy v Brne

Brnenským vianočným trhom nemusíme tiež vytýkať skutočne nič. Poskytujú všetko, čo by krásne a kvalitné trhy mali mať. Skvelé jedlo, výber množstva výrobkov, pútavý program i krásnu atmosféru plnú vianočnej svetelnej dekorácie.

Všetko je navyše podčiarknuté krásou historického jadra. Ako druhé najväčšie mesto navyše ponúka príjemné nakupovanie aj v okolitých obchodoch. Takže pokiaľ vám ruch veľkého mesta problém nerobí, sú tieto trhy úplne parádne.

Zavriet reklamu