Adventný čas patrí k najkrajším obdobiam roka. Okrem pečenia vianočných cukroviniek a zháňania posledných darčekov si mnoho z nás čakanie na sviatky spríjemňuje aj výzdobou svojich domovov. Nápadov na tvorenie vianočných dekorácií existuje celý rad. Vlastnoručné výrobky pomôžu dodať vášmu domovu tú pravú vianočnú atmosféru a kúzlo.

Naučte sa spoločne s nami, ako vyrobiť dekorácie na okno v podobe papierových hviezd i svietiacich lucerničiek alebo ako ozdobiť dvere, a to nielen tie vstupné, ale aj tie u vás doma. Vaše deti vám s nimi určite rady pomôžu.

Mimochodom vašich potomkov môžete zabaviť aj výrobou vianočných vystrihovačiek. Máme pre vás množstvo krásnych šablón, s ktorými to pôjde jedna radosť. Môžete ich vystrihnúť nielen z papiera bieleho, ale aj farebného, alebo nechať deti, aby si ich vymaľovali podľa svojich predstáv. Detským izbičkám môžete dodať sviatočný nádych radom vianočných postavičiek, oživte spoločne vianočného škriatka, snehuliaka či soba.

Patríte k tým, ktorí sa každý rok snažia o to, aby bol ich štedrovečerný stôl čo najkrajší? Máme pre vás niekoľko originálnych nápadov na vianočné dekorácie na stôl, ktoré mu dodajú štýl aj atmosféru. Pri ich výrobe využijete nielen prírodné materiály v podobe vetvičiek či šišiek, ale aj sviečky či vianočné guľôčky.

V neposlednom rade sú Vianoce aj časom, kedy spomíname na našich blízkych, ktorí už s nami bohužiaľ nie sú. Ako vianočne ozdobiť hrob? Klasikou sú predovšetkým rozmanité vence , ale použiť môžete aj svietniky, lucerničky či malé vianočné stromčeky.

Zavriet reklamu