Aké budú tento rok adventné trhy v Trenčíne? Program a dôležité informácie na jednom mieste!

Kedy av akom štýle prebehnú vianočné trhy v Trenčíne?

A čo všetko ponúknu?

Zvážte, či stojí za návštevu.

Mierové náměstie

Kedy a kde sa všetko uskutoční?

od 10:00 do 18:00 hodin

Čo ďalšie v Trenčíne podniknúť?

Na vianočných trhoch v Trenčíne si užijete dokonalú vianočnú atmosféru, ktorú bude sprevádzať množstvo vôní a chutí. O príjemnú atmosféru na Mierovom námestí sa postará aj kultúrny a sprievodný program , ktorý poteší všetky vekové skupiny.

V niekoľkých desiatkach predajných stánkov , ktoré sa budú rozprestierať na Mierovom i Štúrovom námestí, si budete môcť vybrať rôzne darčeky, remeselné výrobky aj vianočnú dekoráciu. Nájdete tu napríklad drevené módne doplnky (motýliky, manžetové gombíky, prstene), zdobené zápisníky, prstene zo živice alebo recyklované ozdoby do bytu.

Gastro stánky ponúknu sladké i slané vafle s bryndzou, cibuľou a čiernymi olivami, vegánske burgre, klasické bryndzové halušky, jarnice, cigánske pečeni alebo grilovaný oštiepok.

Samozrejmosťou bude pestrý výber horúcich nápojov , napríklad varené víno, punč, medovina, ale aj horúce nealko malinovky z domácich sirupov. To všetko si budete môcť vychutnať v ekologických hrncoch.

Pozrite sa, ako vyzerajú vianočné trhy v Trenčíne:

V Trenčíne sa začali Vianočné trhy príchodom Mikuláša

Pozrite sa tiež na informácie o ďalších vianočných trhoch na Slovensku . Vyberte si ten najlepší!

Milan & Ondra

Vianoce nás jednoducho baví. Na webe Vianocedarceky.sk vám chceme ukázať tie najlepšie recepty, dekorácie a informácie o Vianociach na jednom mieste. Chýba nám tu niečo? Dajte nám vedieť a inšpirujte sa s nami! :)

Páčil sa vám tento článok? Dajte 5 hviezdičiek. :)

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.

Zavriet reklamu