Najlepšie vianočné SMS blahoželania na jednom mieste. Vtipné, zamilované aj cudzojazyčné!

Vianočné prianie ako SMS – rýchle, účelné a pekne po ruke.

To sú hlavné výhody vianočných prianí posielaných SMSkou.

Máme pre vás niekoľko tipov, aké SMSky je vhodné posielať, aby potešili vašich priateľov i rodinu.

Rýmované SMS vianočné prianie

Nemusíte byť práve básnik, aby ste poslali jednoduché a pritom štýlové vianočné prianie v podobe krátkej rýmovačky, ktorá poteší každého z nás.

Šupinku pre šťastie, schovaj si do dlane, radosť ti prinesie, smútok vraj zaženie. K vianočnej pohode, rozkroj si jabĺčko, prajem ti zo srdca zdravie a šťastíčko.
Až pod stromčekom rozviažeš mašličku, nech lásku nájdeš v balíčku. V druhom šťastie, pokoj, pohodu, v treťom dobrú náladu. Veselé Vianoce!
Vianoce ako od Lady, pod stromčekom poklady, keby to len drobnosť bola, aby srdce potešila. V novom roku krásne žitie, nech ti tvoja hviezda svieti!

Zamilované vianočné SMS priania

Venovať vianočné prianie milovanej osobe nie je ľahké a obyčajné „milujem ťa“ občas nemá také kúzlo, ako keď si dáte trochu práce a skúsite napísať niečo dlhšie, roztomilé či zaujímavé.

Toto je vianočná SMS lásky, čo jemne pohladí tvoje vlásky a popraje ti krásne Vianoce a šťastie, zdravie v novom roku.
Keby sa ma Boh spýtal, čo si prajem na tieto Vianoce, tak mu odpoviem, aby s láskou opatroval toho, kto číta tieto riadky.
Vianočné sviatky, pohoda, pokoj, písala som Ježiškovi, že už viem, čo chcem. Chcela by som darček, čo sa dá splniť. Si to Ty, miláčik, teba pod stromčekom chcem ja.
Tým najkrajším darčekom na Vianoce nie je, čo sa zlatom trblieta. Je to úsmev, láska, pohladenie, nad taký dar žiadny nie je. Veselé Vianoce a šťastný Nový rok.
Ježiškovi do neba poslala som dopis, tam môjho darčeka je popis. Aj keď už na Ježiška neverím, stále behám k dverám a čakám iba na teba. A keď mi ťa privedie, budem šťastím bez seba. Veselo Vianoce
Zdroj: skyberry.biz

Klasické vianočné SMS priania

V niektorých prípadoch sa hovorí, že klasika môže byť trochu nuda, to však neplatí pri vianočných SMS želaniach, ktoré môžu potešiť srdce aj toho najmrzutejšieho kamaráta či príbuzného.

Oheň v krbe ticho praská, v našich srdciach pokoj a láska. Z oblohy sa sype sneh, vločky tancujú v závejoch…
Zvončeky na stromčeku tíško zvonia, pečivo po byte sladúčko vonia, o chvíľu pri rodinnej večere, Ježiško už skoro klope nám na dvere.
Čo to cinká, čo to vonia, kúzlo Vianoc ako vlani. Tichá chvíľa na zastavenie, závan šťastia, nad ktoré nie je.
Nájdem obchodík za lesnou tôňou, kúpim tam darček s vianočnou vôňou. Otvor okno, na tiché volanie v balíčku objavíš vianočné vyznanie…
Šťastie a lásku, radosť a nehu, nech Tebe prinesie vianočný sen, prianie moje nájdeš na vločke snehu, zachyť ju na ruku na Štedrý deň!
Ježiško, prosím Ťa, prečítaj si môj dopis. Je krátky. Mám k Tebe len jedno prianie: Nech sú všetci v celom roku takí, ako na Vianoce! Nech sú milí, menej sa mračia… Ďakujem Ti. To mi stačí.
Bohatého Ježiška, veľa dobrôt do bruška. Veľa zdravia, šťastíčka a lásky plné srdiečka!
A ako vždy po roku, prišli k nám zas Vianoce. Prajeme vám plné brušká a tešte sa na Ježiška. Nech sa u vás zastaví a prinesie hlavne zdravie.
Pod stromček balík zdravia – vzácny poklad, ako sa hovorí. Lásku, šťastie, žiadne hádky, spokojnosť – pekné sviatky.
Jedna vločka, druhá vločka, kto bol dobrý, ten sa dočká. Na stole je ovocie, hurá už sú Vianoce. Ježiškovi napíšem, nech ti splní každý sen!
Žiadne stresy, žiadne tlaky, už tak je ten život krátky. Na vianočnú pohodičku, daj si šalát aj rybičku, dávaj pozor na kostičku, nech máš sviatky na jedničku.
Zatiaľ, čo si kľudne spal, Ježiško na okno zaklopal. Ozdobil vianočný stromček, pod neho ti nadelil darček. Veselé Vianoce praje …

Vtipná SMSky s vianočným blahoželaním

Čo tak svojich blízkych a priatelia prekvapiť a namiesto typického vianočného SMS priania, ktoré každý rok zosmolíte, skúsiť niečo vtipnejšie, u čoho sa od srdca zasmejú?

Ježiško sa u nás stavil, štedrý večer vopred slávil, dal nám všetky darčeky, za pohárik vodečky. Potom prepil aj sane, ostali mu prázdne dlane, pre Vás nechal prianie: Nadeľte si sami!
Zdravie, šťastie a tak ďalej, každý rok som vám všetkým prial. Tento rok ma však omrzelo priať zas to, čo by sa malo. A preto: na vianočný raj, pár darčekov daj, na svet nereptaj, snaps do seba lej, veľmi to nemiešaj, z mixu nie je hej, na ľudí sa smej, však na pamäti maj: STUPÍDNYMI BÁSNIČKAMI známych nedeptaj!
Prišiel ku mne Ježiško, nadelil mi smolu, a že jej mal dosť, tak mi jej dal fúru. Rozprávam „Ježiško, čo tak šťastie?“ Listoval v zozname, potom mi dal päsťou. Veselé Vianoce praje.
Kapor už vypražený, ešte so sebou mrská. Prskavka vietnamská nejako divne prská. Pozerám sa na stromček – k zemi sa kláti, už na dvere hasiči zúfalo mlátia. Tak to máme po roku, zase pekné Vianoce.
Zdroj: anymp4.com

SMS priania v angličtine

Anglické priania si v poslednej dobe získavajú stále väčšiu obľubu. SMS vianočné prianie v anglickom štýle bude veľkým prekvapením nielen pre vašich anglicky hovoriacich kamarátov, ale pre každého kto sa angličtinou zaoberá a prial by si aspoň raz dostať prianie v trochu inom štýle.

May your heart is always happy and excited. May it feel love and have delightful days. May we always love each other and stay united. Merry Christmas and keep your smile on your face!
Nech je vaše srdce vždy šťastné a nadšené. Nech cíti lásku a zažíva prekrásne dni. Nech sa vždy milujeme a zostaneme jednotní. Veselé Vianoce a úsmev na tvári!
I wish you have all the luck and success. All the money in the world and all the happiness. Life without fear, pain and stress. I wish you never feel loneliness. Let God bless us with love and forgiveness. I wish you always smile and Merry Christmas!
Prajem vám všetko šťastie a úspech. Všetky peniaze sveta a všetko šťastie. Život bez strachu, bolesti a stresu. Prajem vám, aby ste nikdy necítili samotu. Nech nám Boh žehná láskou a odpustením. Prajem vám vždy úsmev a Veselé Vianoce!
May there be many gifts for all of us, May we always be together, May our hearts never be cold, Even in the snowy weather. May there be always love for us And let us have a Merry Christmas!
Nech je tu pre nás všetkých veľa darčekov, nech sme stále spolu, nech naše srdcia nikdy nevychladnú, iba keď sneží. Nech je tu pre nás vždy láska a nech máme Veselé Vianoce!
Christmas lights and trees, The light and sweet breeze. Make Christmas feel jollier, As the 25th of December draws nearer, My heart jolts faster and faster, May you have a Merry Christmas, And a wonderful new year!
Vianočné svetlá a stromčeky, ľahký a sladký vánok. Nech sú Vianoce veselšie, čím je bližšie 25. december, moje srdce bije rýchlejšie a rýchlejšie, nech máte Veselé Vianoce a úžasný nový rok!
Christmas hath a darkness; Brighter than the blazing noon; Christmas hath a chillness, Warmer than the heat of June, Christmas hath a beauty, Lovelier than the world can show: for Christmas bringeth Jesus, Brought for us so low.
Vianoce majú temnotu; jasnejšie ako horiace poludnie; Vianoce majú chlad, teplejšie ako horúco v júni, Vianoce majú krásu, krajšiu, než svet môže ukázať: lebo Vianoce prinášajú Ježiša, prineseného pre nás tak nízko.
Faith makes all thingz possible, Hope makes all thingz work, Love makes all thingz beautiful, May U have all da three for this Christmas. MERRY CHRISTMAS!
Viera robí všetko možným, nádej robí všetko funkčné, láska robí veci krásne. Nech máš všetky tri k týmto Vianociam. Veselé Vianoce!
May the miracle of Christmas fill your heart with warmth & love. Christmas is the time of giving & sharing. It is the time of loving & forgiving. Merry Christmas to Everyone!
Nech kúzlo Vianoc naplní vaše srdce teplom a láskou. Vianoce sú čas dávania a zdieľania. Je to čas lásky a odpustenia. Veselé Vianoce všetkým!
Christmas may be many things or it may be a few. For u, the joy is each new toy for me it’s watching you.
Vianoce môžu byť veľa vecí alebo málo. Pre teba radosť z každej novej hračky, pre mňa pozorovať ťa.
In this X-mas, In the daytime if sun shine so shall Ur expectations come true, At night when moon comes out so shall U receive blesses, then if rain fall so shall it going to carry all your problem away from U! Happy Merry Christmas!
Na tieto Vianoce, cez deň, keď svieti slnko, splnia sa vaše očakávania, v noci, keď vyjde mesiac, dostanete požehnanie. A keď bude pršať, nech to odnesie všetky vaše problémy preč od vás. Šťastné a veselé Vianoce!
A special festival should be celebrated with special people. But don’t forget to wish them in a special way. Send Christmas wishes to the people who make your life wonderful everyday.
Výnimočné sviatky by sa mali oslavovať s výnimočnými ľuďmi. Ale nezabudnite im popriať výnimočným spôsobom. Pošlite vianočné priania ľuďom, ktorí robia váš život úžasný každý deň.

Bolo angličtiny málo? Tu nájdete veľký výber anglických prianí na Vianoce. Slovenský preklad je samozrejmosťou. Vyberte si, alebo sa len inšpirujte.

Milan & Ondra

Vianoce nás jednoducho baví. Na webe Vianocedarceky.sk vám chceme ukázať tie najlepšie recepty, dekorácie a informácie o Vianociach na jednom mieste. Chýba nám tu niečo? Dajte nám vedieť a inšpirujte sa s nami! :)

Páčil sa vám tento článok? Dajte 5 hviezdičiek. :)

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.

Zavriet reklamu