Nechty vo vianočných motívoch: Buďte originálni aj počas sviatkov!

Ako si vybrať naozaj trendy vianočné nechty na tohtoročné Vianoce?

Tieto sviatky pokoja a mieru sú pomaly za dverami. Premýšľate, ako sa predviesť nielen vo svojom outfite, ale aj v elegantnosti?

Tieto nechty vám bude závidieť každá kamarátka.

Vianočné gélové nechty od profesionála

Chodíte si pravidelne urobiť gélové nechty? Super! Nechajte profesionála, nech sa s vašimi nechtami krásne pohrá. Prineste námety a inšpirácie a možno sa dočkáte naozaj pekného výsledku. Ako si ale vybrať? Ako zvyčajne. Je nutné voliť podľa toho, v čom sa cítite dobre. Okrem farieb môžete vizáž nechtov pozmeniť aj ich tvarom.

Vyberiete si klasické motívy, alebo abstrakciu? Alebo všetko vykompenzujú farby? Vaše víťazstvo bude jednoznačné, keď prihliadnete na váš štýl obliekania a celkové farebné sladenie. Tak čo, aké gélové vianočné nechty budú tento rok TOP?

Červené nechty plné vášne

Sladké lízanky v bielo-červenej farbe sa k týmto nechtom náramne hodia. Pôsobí vášnivo, ale zároveň prirodzene. Nie každému síce taká farba sadne, ale pokiaľ patríte do tejto krvnej skupiny, dajte na jednoduchosť a nalakujte si nechty odtieňom červeno-červenej. Dramatickosť znásobí vysoký lesk, ktorého docielite buď lakom s červeným s vysokým leskom, alebo finálnou priehľadnou vrstvou laku.

Vianočné nechty plné trblietok

Aj straka by vám ich ukradla, keby mohla. Trblietky v strieborných odtieňoch pôsobia skrátka vianočným dojmom. Prečo? Nepripomínajú vám aj vianočné banky? A ako tento lesknúci sa lak doplniť? Stačí biela ako sneh. Všetko zrazu pripomína zasneženú zimnú krajinu.

Ďalšou možnosťou je lak s bledo modrými trblietkami. Chcete vyzerať ako ľadová kráľovná? Doplňte ich o biele vločky a kvaple. Ponúka sa tu aj kombinácia zelenej so zlatými trblietkami.


Alebo chcete iné vianočné zdobenie nechtov?

Pustite sa do konkrétnych obrázkov. Vločky, snehuliaci, Santa Clausi, tučniaky, vianočné stromčeky alebo cencúle. Na aké obrázky necháte svoje nechty premeniť? Medze sa tu nekladú. Sú predsa Vianoce a nadmiera dekorácie nikoho zatiaľ neomrzela. Pomôcť si môžete aj samolepkami na nechty s vašimi obľúbenými motívmi.

Farby, kam sa pozrieš

Rozhodne neurobíte chybu, keď si zvolíte farby z palety najčastejších vianočných farieb. O ktoré farby ide? Jednoznačne sem patrí biela, červená, zelená, zlatá a modrá. Ak chcete zvoliť tieto tradičné farby, potom by ste mali určite vedieť, aký majú význam.

Ako na výzdobu štedrovečerného stola podomácky? Inšpirujte sa našimi návodmi.

Biela

Je kresťanským symbolom Vianoc predstavujúcim obeť, telo Ježiša Krista. Zároveň je spájaná s čistotou, bezúhonnosťou, symbolizuje mier a dokonalosť.

Červená

Je opäť kresťanským symbolom Vianoc, ktorý je spájaný s cezmínou, rastlinou s ostrými listami, ktorá symbolizuje Kristovu tŕňovú korunu. Jej plody, červené bobule, symbolizujú Kristovu preliatu krv.

Zelená

Nielen najtypickejší symbol sviatkov vianočných, nielen strom je zelený, ale aj imelo alebo už spomínaná cezmína. Táto farba v nás prebúdza nádej, že sa príroda znovu prebudí a prenesie rozkvitnutú jar.

Zlatá

Je farbou, ktorá navodí teplo aj uprostred mrazivých dní. Okrem toho symbolizuje nádej, svetlo alebo slnko. Pripomína tiež hviezdu, ktorá ukázala cestu mudrcom k jasličkám práve narodeného Ježiša.

Modrá

Je farbou symbolizujúcou bohatstvo, pretože si ju v dávnych dobách mohli dovoliť len ľudia naozaj hnuteľní. Prečo? Patrila totiž Márii, matke Ježiša, ktorá býva spodobnená práve v háve modrej farby.

Netradičné nechty s modernou fasádou

Na tradície príliš nedávate? Idete s dobou a chcete len horúce trendy? Tak si nechty nalakujte do farieb tohtoročných Vianoc. Nič s tým nepokazíte a pri štedrovečernej večeri budete rozhodne ladiť so všetkou dekoráciou. V minulom roku získala trend fialová v kombinácii s bielou. Aká bude farba Vianoc tento rok?

Zaujímať by vás mohlo tiež, aké sú najlepšie vianočné dekorácie na záhradu.

Milan & Ondra

Vianoce nás jednoducho baví. Na webe Vianocedarceky.sk vám chceme ukázať tie najlepšie recepty, dekorácie a informácie o Vianociach na jednom mieste. Chýba nám tu niečo? Dajte nám vedieť a inšpirujte sa s nami! :)

Páčil sa vám tento článok? Dajte 5 hviezdičiek. :)

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.

Zavriet reklamu