Najlepšie vianočné textové blahoželania na jednom mieste. Urobte tento rok svojim blízkym radosť!

Pripadá vám nudné kopírovať rok čo rok ten istý text na prianie na Vianoce?

Prečo neskúsite niečo iné, zaujímavé, roztomilé, čím svojich blízkych či priateľov potešíte?

V našom článku nájdete veľa inšpirácie na originálne textové vianočné priania!

Tradičné textové vianočné priania

Spôsobov, ako niekomu venovať vianočné textové blahoželanie je mnoho. Niekto to robí starým spôsobom a pošle ho napísané rukou na pohľadnici či vianočnom prianí v obálke.

Iní to napíšu v mobile alebo pošlú emailom. Veľmi moderným spôsobom je napísať to na sociálnych sieťach na stenu a zdieľať.

Či tam alebo inam, samotný text priania na Vianoce si vyberte z nášho zoznamu a nenuďte svojich priateľov či príbuzných už okukanou frázou v podobe – Veselé Vianoce a šťastný Nový rok. Inšpirujte sa a skúste to tento rok inak!

Veľa šťastia, pretože je krásne, veľa zdravia, pretože je vzácne, veľa lásky, pretože je jej málo a všetko ďalšie, čo by za to stálo.
Pripravte si peliešok, už k vám mieri Ježiško! Darčeky vozia podľa chuti? na saniach aj na peruti. Preto všetci tešme sa, čo dneska prinesie.
Komu čo nadeliť, starostlivo zvážte, ja si dám vínko a vy sa snažte !!! S úsmevom na tvári – veľmi vám to sluší, VESELÉ VIANOCE a slnko v duši !!!
Čo to cinká, čo to zvoní kúzlo Vianoc ako vlani tichá chvíľa na zastavenie závan šťastia nad neho nie je kúzelné Vianoce a šťastný nový rok Vám praje ……….
Nech zvony zvonia a srdce plesajú, nech sviece horia a čaše cinkajú, nech šťastný je tvoj každý krok, prajem ti krásne Vianoce a úspešný nový rok.
Tak asi neprídem, veľmi ma to mrzí, však budúce Vianoce budú už čoskoro. Poklusom s kreditkou kupujte darčeky, ja si dám pivečko a teplý párky.
Chcem Ti len za seba poslať pár riadkov, príjemné prežitie vianočných sviatkov. Koláčiky s vanilkou, šupinku pre šťastie a veľa svetielok na vašom námestí. Veľa darčekov na Vianoce, nech sa darí v novom roku praje ……………………
Nechajme bokom starosti, je tu doba radosti. Odšpuntujme fľaštičky, nadeľujme pusinky. s úsmevom ide všetko lepšie, hovorí staré príslovie, tak sa raduj usmievaj, veď na tom nič nie je, a potom nech sa spieva, oslavuje, v novom roku šťastie, zdravie.

Texty pre firemné priania na Vianoce

Priania rozosielané medzi jednotlivými firmami musia byť štýlové, úctivé, na úrovni a hlavne bez zbytočných žartov, vulgarít a podobne. Nezabudnite, že aj obyčajný text vianočného priania môže byť braný ako reprezentácia vašej firmy a čo by si o vás súčasný, prípadne potenciálny klient myslel, ak by dostal nevhodnú gratuláciu na Vianoce.

Vhodné frázy:

  • Ďakujeme Vám za spoluprácu v tomto roku a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu v budúcom roku.
  • Pri príležitosti vianočných sviatkov Vám prajem pohodu, lásku a spokojnosť do nového roka.
  • Prajeme svojim zákazníkom krásne Vianoce a úspešný vstup do nového roka (firma/spoločnosť)
  • Prajeme našim partnerom krásne Vianoce a úspešný vstup do nového roka (firma/spoločnosť)
  • Prijmite srdečné prianie veselých Vianoc a šťastného nového roka. Všetkým našim partnerom aj priateľom prajeme všetko najlepšie do nového roka, veľa šťastia, zdravia a úspechov.
Veselé Vianoce a šťastný nový rok - vianočné prianie s textom.
Zdroj: fischer-information.com

Textové priania na Vianoce v anglickom jazyku

Angličtina hýbe svetom už dlhé roky a dá sa povedať, že kto sa dnes nedohovorí anglicky, má smolu. Buďte moderní a prekvapte svojich priateľov vianočným prianím v angličtine, a to bez ohľadu na to, či je rodeným hovoriacim alebo len niekým, kto anglicky vie.

Christmas brings family and friends together; it helps us appreciate the love in our lives we can often take for granted. May the true meaning of the holiday season fill your heart and home with many blessings.
Vianoce zbližujú rodinu a priateľov; pomáhajú nám oceniť lásku v našich životoch, ktorú môžeme často považovať za samozrejmosť. Nech pravý význam sviatkov naplní vaše srdce a domov mnohými požehnaniami.
May this holiday season sparkle and shine, may all of your wishes and dreams come true, and may you feel this happiness all year round.
Nech sa toto sviatočné obdobie trbliece a žiari, nech sa splnia všetky vaše priania a sny, a nech toto šťastie cítite po celý rok.
During this season of giving, let us take time to slow down and enjoy the simple things. May this wonderful time of the year touch your heart in a special way. Wishing you much happiness today and throughout the New Year.
V tomto období obdarovávania spomaľme a užívajme si obyčajné veci. Kiež sa toto nádherné obdobie roka dotkne vášho srdca jedinečným spôsobom. Prajeme vám veľa šťastia dnes a v celom novom roku.
Having you as my friend makes me feel as if it is Christmas every day. The warmth and comfort that comes with this season reminds me of you.
Mať ťa za priateľa mi dáva pocit, ako keby boli Vianoce každý deň. Teplo a pohodlie, ktoré prichádza s týmto obdobím, mi ťa pripomína.
Christmas is the season for peace, joy and fellowship with family and friends. May the yuletide spirit fill your heart and home with an abundance of mercy, contentment, laughter and harmony.
Vianoce sú obdobím pokoja, radosti a priateľstva s rodinou a priateľmi. Nech vianočný duch naplní vaše srdce a domov hojnosťou milosrdenstva, spokojnosti, smiechu a harmónie.
It is the season for giving and remembering and sharing the love. Christmas is a time when we take stock of our blessings and reach out to those who have touched our lives. Thank you for being such a wonderful friend/sibling. The best of the Christmas season to you.
Je to obdobie dávania, spomínania a zdieľania lásky. Vianoce sú časom, keď hodnotíme vlastné požehnanie a oslovujeme tých, ktorí sa dotkli našich životov. Ďakujem, že si taký úžasný priateľ/súrodenec. To najlepšie z vianočného obdobia pre teba.
May the message of Christmas fill your life with joy and peace. Best wishes to you and your family during this holiday season.
Nech význam Vianoc naplní váš život radosťou a mierom. Všetko najlepšie vám aj vašej rodine po celé sviatky.
Wishing you peace, joy, and all the best this wonderful holiday has to offer. May this incredible time of giving and spending time with family bring you joy that lasts throughout the year.
Prajem vám pokoj, radosť a všetko najlepšie, čo môžu tieto nádherné sviatky ponúknuť. Nech tento neuveriteľný čas dávania a trávenia času s rodinou vám prináša radosť, ktorá potrvá po celý rok.
Take time during the rush of the holidays to enjoy the things in life that really matter. Take in the serene moments spent with friends and loved ones, and may the wonder of Christmas surround you throughout the holiday season.
Urobte si čas počas sviatočného zhonu a užite si veci v živote, na ktorých skutočne záleží. Užívajte si pokojné chvíle strávené s priateľmi a milovanými, a nech vás duch Vianoc obklopuje po celé sviatky.
During this time of faith and family, may the true meaning of Christmas fill you with joy. Wishing you a Merry Christmas and a blessed New Year.
V tomto čase viery a rodiny, nech vás naplní pravý význam Vianoc radosťou. Prajeme vám veselé vianoce a požehnaný nový rok.

Žiadne sa vám nepáči? Vyberte si z našich anglických prianí!

Nemecké vianočné priania

V posledných rokoch sa veľmi rozmohol zvyk, že naši ľudia odchádzajú za prácou do Nemecka či Rakúska a keď už tam žijú alebo pracujú, mali by vedieť zablahoželať k vianočným sviatkom v nemčine.

Nie ste v nemčine práve silní? Vyberte si jedno z našich 33 nemeckých prianí na Vianoce.

Klasické textové prianie na Vianoce štvorjazyčne

Najotrepanejšie frázy, ktoré sa používajú od nepamäti. Kto nemá páru o tom, aké prianie na Vianoce poslať, používa týchto niekoľko slov, aby jeho priatelia alebo rodina nepovedali, že sa vôbec neozve.

  • Česky: „Veselé Vánoce a šťastný nový rok!
  • Nemecky: „Frohe Weihnachten und ein glückliches Neues Jahr.“
  • Anglicky: „Merry Vianoce a Happy New Year.“
  • Francúzsky: „Joyeux Noël et Bonne Année Nouvelle.“

Máte nejaké špeciálne vianočné priania, o ktoré by ste sa chceli podeliť s ostatnými? Podeľte sa u nás v komentároch.

Milan & Ondra

Vianoce nás jednoducho baví. Na webe Vianocedarceky.sk vám chceme ukázať tie najlepšie recepty, dekorácie a informácie o Vianociach na jednom mieste. Chýba nám tu niečo? Dajte nám vedieť a inšpirujte sa s nami! :)

Páčil sa vám tento článok? Dajte 5 hviezdičiek. :)

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.

Zavriet reklamu