Najlepšie textové priania k novému roku na inšpiráciu, keď nemáte vôbec žiadny nápad. Aké vyberiete?

Nápady na textové novoročné priania sa náramne osvedčia, keď si už neviete rady.

Zakaždým vás napadá len tá istá veta?

Teraz už si hlavu lámať nemusíte.

Poďte si vybrať tie najoriginálnejšie priania do nového roka.

Poradíme vám, ako môžete prianie k novému roku doručiť k svojim blízkym.

Tradičné textové novoročné priania

Novoročné prianie nemusí byť plné otrepaných klišé. Pošlite svojim priateľom krásne verše, ktoré ich na začiatku nového roka potešia. Ktoré prianie sa vám páči najviac?

Nech láska v novom roku vládne a šťastie sa vám lepí na päty, nech všetko náramne dopadne a na zážitky je život bohatý.
Všetko najlepšie v novom roku, nech úsmev máte na tvári a každý deň, hneď ako noc príde, nech vaša hviezda zažiari.
Do nového roka prajem, nech sa krásne veci dejú, zázraky nech sú na dennom poriadku a všetko zlé nestojí ani za riadku.
Nech všetka starosť zmizne, nech zavládne pokoj v duši. Čo bolelo, nech sa zahojí, čo tešilo, nech sa zdvojí… Krásny celý nový rok, plný lásky, pohody a šťastia praje
Hodiny ticho našľapujú v snehu, stačí pár krokov – rok sa uzatvára. Skončí čas starých lások, starých príbehov, rodia sa predsavzatia priezračné a číre. Spokojné vianočné sviatky a mnoho šťastia v novom roku praje
Kto by nemal rád príchod nového roka. Chceme vám popriať mnoho správnych krokov. Veľa úspechov, šťastie, lásku, zdravie, život bez zhonu, nech vás to na svete baví.
Všade znie ozvena vianočného ticha, odniekiaľ z tmy mráz do okien dýcha. Hviezda v našich očiach žiari, prišiel čas obrátiť list v starom kalendári. Všetko naj v novom roku
More šťastia, oceán lásky, potok zdravia, pramienok nádeje a len kvapôčku sklamania. Šťastný nový rok, veľa kamarátov a priateľov praje…
So starým rokom akoby sme zavreli knihu a s novým rokom akoby sme brali čistý hárok papiera a ceruzku do ruky. Veľa príjemných riadkov spolu s krásne prežitými sviatkami vianočnými Vám praje
Prajeme vám, nech do nového roka úspešne vstúpite a každý deň najmenej jeden sen si splníte.

Vtipné silvestrovské priania

Textové novoročné priania nemusia byť nudné alebo poetické. Môžete svojich priateľov tiež pobaviť. Vtipným prianím vykúzlite úsmev na tvári vašich priateľov.

Nový rok už nakukuje, zostáva skutočne len chvíľka, tak nech sa každý raduje, veľa lásky, šťastia, zdravíčka. PF 2024
Nech máš radosť v novom roku ešte viac ako na Vianoce, všetko do seba jednoducho zapadne a splní sa, čokoľvek ťa napadne. PF 2024
Z posledného roku nám melie a nový sa k nám razom… derie. Takže lásku, zdravie, mať aj kačky a ideálne žiadny… hračky. V práci radosti, čo nie je samozrejmé. PF 2024
Na Silvestra do polnoci majte pitie vo svojej moci, mnoho vtipu na zasmiatie, plno priateľov na stretnutie, v novom roku plné vrece zdravia šťastia, úspechu, žiadnu chorobu či inú neplechu, v každú ďalšiu hodinu majte okolo seba šťastnú rodinu.
Nech sa Ti v novom roku splnia všetky… Tvoje túžby schudnúť! Šťastný Nový rok!
Srdečne Ti prajem, aby všetky Tvoje trápenia a problémy trvali nanajvýš tak dlho, ako Tvoje novoročné predsavzatia!
Dlhé hodiny som dumal nad týmto novoročným prianím a premýšľal, čo Ti napísať… prečítal som citáty a básne, presurfoval internet a potom som to konečne našiel: ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
Zase o rok starší, zase o rok tučnejší, zase o rok múdrejší! Nech Ti nový rok prinesie len všetko dobré!
Niekoľko hodín som sa pokúšal napísať Ti čo najvtipnejšie a najoriginálnejšie novoročné priania. Zaujíma Ťa, ako to dopadlo? Nuž: Krásny nový rok!
A POZOR!! Nová, 365 dní trvajúca cesta okolo Slnka práve začína! Nech je čo najlepšia, plná skvelých zážitkov a úspechov, to Ti praje…
Šťastný nový rok! V prípade, že toto prianie na dlhšiu dobu uviazne v preťaženej sieti operátora, prajem Ti rovno aj pekných Troch kráľov!
Nový rok prinesie ti hrste plné šťastia! Ja verím v to a držím päste! K Silvestru najbližších priateľov partičku, kúpiť kvalitnejšiu fľaštičku, trochu rozveseliť hlavičku a nerozbiť žiadny pohárik!
Než pozdvihneš plnú čašu šampíčka, chcem Ti popriať v novom roku veľa zdravíčka. Tiež šťastíčka mať plný ranec a o pol noci tancovať z lásky tanec. Zdravie, lásku, šťastie mať, to znamená v novom roku šťastne žiť!
Recept na novoročný prípitok: 1 hrsť lásky, 2 lyžice priateľstva, 1 lyžička pozitívneho myslenia, 10 kvapiek humoru a 250 g šťastia a liter rumu. Dobre premiešať a ihneď podávať. Pekný nový rok 2024 praje
Silvestrovská noc je krátka, nechajte si zadné vrátka, s pitím to veľmi neprepál, inak hrozí pečene zápal. Jedlo zase škodí bruchu, preto radšej veľa smiechu. A do nového roka čo najviac šťastných krokov praje
Než sa zraním otvarákom, než sa spijem bavorákom, za triezva píšem správy – veľa šťastia, lásky, zdravia. Všetko najlepšie do nového roku 2024 praje

Chcete svojim blízkym napísať na začiatku nového roka krásnu správu? Inšpirujte sa najlepšími SMS prianiami na jednom mieste!

Firemné prianie do nového roka

Prianie k novému roku budete určite potrebovať nielen pre rodinu a priateľov, ale aj pre zamestnancov alebo obchodných partnerov. Pozrite sa na najlepšie priania, ktorými urobíte každému radosť.

Vážení obchodní priatelia, ďakujeme za spoluprácu v roku 2023, prajeme pekné Vianoce a do nového roku 2024 veľa zdravia, šťastia a pracovných úspechov.
Na prianie príjemného prežitia vianočných sviatkov a mnohých úspechov v novom roku 2024 pripájame poďakovanie za Vašu dôveru a dobrú spoluprácu.
Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v uplynulom roku a do nového roku 2024 Vám prajeme veľa zdravia, šťastia, osobných aj pracovných úspechov. Zároveň sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.
Do nového roku Vám prajeme veľa zdravia, spokojnosti a osobných úspechov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Všetko najlepšie, veľa zdravia, mnoho osobných aj pracovných úspechov v novom roku 2024 Vám praje
Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov a mnoho úspechov v novom roku 2023.
Vážení obchodní partneri, ďakujeme Vám za spoluprácu v uplynulom roku. Prajeme Vám pevné zdravie, veľa šťastia a rodinnej pohody. Nech sa Vám v nastávajúcom roku splnia všetky pracovné aj osobné predsavzatia tak, aby ste za rok mohli konštatovať, že rok 2024 bol pre Vás aj Vašich najbližších šťastný a úspešný.
V období celoročnej rekapitulácie a novoročných predsavzatí Vám ďakujeme za doterajšiu spoluprácu, prajeme príjemné prežitie sviatočných dní a v novom roku veľa zdravia, šťastia, pracovných i osobných úspechov.
Radosť zo života, pevné zdravie, mnoho pracovných i osobných úspechov v roku 2024 všetkým svojim obchodným partnerom, priateľom a známym praje
Spokojné, láskou a porozumením naplnené vianočné sviatky, veľa zdravia, šťastia a úspechov v novom roku praje

Blahoželanie k Vianociam a novému roku

Radi by ste popriali na Vianoce aj do nového roka naraz? Veľa ľudí to tak robí, aby nemuseli posielať dve priania. Inšpirujte sa u nás a určite nájdete pravé prianie pre svojich blízkych.

Prajeme Vám, aby čarovná atmosféra Vianoc pretrvala a úspechy budúceho roku nech predstihnú roky minulé. Vianoce plné štedrosti, pohody, lásky, pokoja, v novom roku veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov.
Prajeme Vám zo srdca prekrásne Vianoce a Silvester nech vykúzli šťastie, lásku, úsmev na tvári, nech sa Vám v novom roku všetko vydarí!
Krásne sviatky vianočné, nech Vám prinesú chvíle radostné. V novom roku lásku, svornosť a všetkého hojnosť praje
Nech posolstvo tejto tajomnej vianočnej noci, posolstvo pokoja a lásky, naplní život nielen počas vianočných sviatkov, ale aj vo všetkých dňoch nového roka!
Pod stromčekom darčeky čo srdce pohladia, rodinu, priateľov, čo nikdy nezradia. Ku šťastiu krôčik, k bohatstvu krok, prekrásne Vianoce a šťastný nový rok!
Pod stromčekom darov dosť a kapra čo nemá kosť. Na Silvestra fľašu moku, všetko dobré v novom roku!
Nech radostné posolstvo Vianoc naplní naše srdce a pretrvá po celý nový rok!
Spokojné, láskou a porozumením naplnené vianočné sviatky, v novom roku všetko dobré, veľa šťastia, zdravia a úspechov.
Pod stromček balík zdravia, vzácny poklad, ako sa hovorí. Lásku, šťastie, žiadne hádky, spokojnosť, pekné sviatky, radosť, úspech, pevný krok a potom šťastný nový rok. Veselé Vianoce praje
Prajem Vám v žiare svetiel stromčeka, aby láska zavítala do vášho domčeka. Na Vianoce len veľa radosti a v novom roku žiadne starosti.
Ozdobenú jedličku, Vianoce na jedničku. Veľa krásnych darov, nápoj do pohárov. Smiech a šťastie len po boku, všetko krásne v novom roku.
Pekné Vianoce, šťastný nový rok, na stole nech vonia grog. Dobré pitie na pripitie, stromček nech pekne svieti. Čo nebolo tento rok, nech sa splní budúci rok.

Na Vianoce sa vám budú zaručene hodiť aj obrázkové priania s vianočnou tematikou. Jedno si môžete vybrať a stiahnuť zadarmo u nás!

goodhousekeeping.com

Textové novoročné priania v angličtine

Chcete potešiť svojich blízkych prianím v cudzom jazyku? Využite na to prianie v univerzálnej angličtine. Tu sú najlepšie textové novoročné priania v angličtine.

Happy New Year 2023!
Merry Christmas and a Happy New Year!
Happy Holidays to you and your family.
Happy New Year greeting for you and your family.
May every day of the new year glow with good cheer and happiness for you and your family.
Wishing You A Very Happy New Year.
Have a promising and fulfilling New Year!
Wish you and your family a joyful, bright, healthy, prosperous and happy year ahead.
Wish you a bright and happy New Year!
Before I get drunk, dance on the bar, lose my phone, get naked and get arrested, Let me wish you a Happy New Year!

Priateľom môžete poslať nielen text, ale novoročné priania v angličtine v mnohých podobách. Nechajte sa inšpirovať a niekomu urobíte veľkú radosť!

Textové novoročné priania pre priateľov a známych

Hodili by sa vám neformálne texty, v ktorých dotyčnej osobe tykáte? Potom sa mrknite na neformálne blahoželanie k novému roku pre blízkych priateľov a rodinu.

Prajem ti do nového roku 2024, nech všetky problémy zmiznú a starosti sú ti cudzie, nech šťastie v živote máš a v zdraví si každý deň užívaš, veľa lásky a radosti, nech tvoj svet je plný spokojnosti. PF 2024
Tak ti prajem šťastný Nový rok, po polnoci pevný krok. Nech sa ti všetko vydarí, nech máš úsmev na tvári. Miesto strastí iba slasti. Hlavne pravých priateľov, nech je všetko veselé.
Zdravie, lásku, šťastie, čo si budeš priať, to všetko ti môže nasledujúci rok dať. Úprimný úsmev je najlepší dar, tak ho nezabúdaj posielať ďalej. Nech ti rok 2024 len prospieva, to ti z celého srdca prajem ja
Urobíš len krok a je tu nový rok. Prajeme ti srdečne, nech sa v ňom máš skvele. PF 2024
Nový rok prišiel a ja som veľmi rád, že veľa šťastia môžem ti do neho priať. PF 2024
Lásku od milovaných, priateľstvo od priateľov, vetu od tých, ktorých si vážiš, k tomu kvapôčku šťastia a more zdravie v novom roku 2024 praje
pixabay.com

Ako využiť textové priania k novému roku?

Svoje vybrané novoročné prianie môžete napísať klasicky na pohľadnicu a poslať poštou. Modernejším spôsobom je skopírovanie textu do e-mailu. Text môžete doplniť aj svojou originálnou fotografiou alebo obrázkom s vianočnou či silvestrovskou tematikou.

Ďalšou možnosťou je prianie k novému roku poslať cez Messenger, Whats App alebo zdieľať inde na sociálnych sieťach. Na tento účel môžete vybrať univerzálne prianie, ktoré osloví všetkých, čo máte v priateľoch.

Osobitejšie je, ak ich v príspevku tzv. označíte. Budú potom vedieť, že príspevok patrí aj im a že ste na nich tento rok nezabudli. Alebo im pošlite klasickú SMS, ktorá bude pri prianí do nového roka oveľa osobnejšia ako označenie na sociálnych sieťach.

Milan & Ondra

Vianoce nás jednoducho baví. Na webe Vianocedarceky.sk vám chceme ukázať tie najlepšie recepty, dekorácie a informácie o Vianociach na jednom mieste. Chýba nám tu niečo? Dajte nám vedieť a inšpirujte sa s nami! :)

Páčil sa vám tento článok? Dajte 5 hviezdičiek. :)

Napíšte komentár

E-mailová adresa nebude zverejnená a nebude uložená v žiadnej marketingovej databáze. Povinné polia sú označené *.

Zavriet reklamu